Szentegyháza város, Harghita megye, Szentegyháza város, Öntők utca, 20-es szám alatti székhellyel, értesíti az érintett nyilvánosságot, hogy a Társas házak építése egészségügyi és tanügyi szakemberek számára Szentegyháza városában, Hargita megyében – mely Hargita megye, Szentegyháza város, Korház utca, 18 szám alatt található tervet benyújtotta a Hargita Megyei Környezetvédelmi Ügynökséghez, a környezetvédelmi beleegyezés elnyerése céljából.

A javasolt terv környezeti hatásával kapcsolatos felvilágosítások beszerezhetők a Hargita Megyei Környezetvédelmi Ügynökség székhelyén, Csíkszereda, Márton Áron utca 43 szám alatt, hétfőtől csütörtökig 8,00-16,30 óra között, valamint pénteken 8:00 és 14:00 óra között.

Az érintettek észrevételeiket, a környezetvédelmi leszabályozás alatt nyújthatják be a Hargita Megyei Környezetvédelmi Ügynökséghez, Csíkszereda, Márton Áron utca 43 szám. ( Fax: 0266- 310041; e-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)